Vlaky Hangzhou - Jinan

Rezervace jízdenek na vlak v Číně Prosím vyberte

Mezi Hangzhou a Jinan jezdí 26 párů vlaků, včetně 22 párů vysokorychlostních vlaků a čtyř párů normálních vlaků. Možností na výběr je více než dost.

Vysokorychlostní vlaky Hangzhou–Jinan

Rychlá fakta

  • Vzdálenost: 139–384 kilometrů (86–239 mil)
  • Terminály: Železniční stanice Hangzhou / Hangzhou East Railway Station, Jinan Railway Station / Jinan West Railway Station
  • Doba trvání: 3½–5½ hodiny
  • Hlavní zastávky: Nanjing, Xuzhou

Jízdní řády vysokorychlostních vlaků z Hangzhou do Jinan

(Aktualizováno 30. dubna 2020)

Číslo vlaku Odchod Příchod huration
G254 06:30 11:22 4 h 52 min
G56 12:47 17:09 4 h 22 min
G44 16:15 21:26 5 h 11 min
G1732 18:46 23:42 4 h 56 min

Poznámka: Výše uvedené vlaky jsou jen některé z těch, které jsou v provozu. Jízdní řád je pouze pro vaši informaci.



Pokud chcete aktuální jízdní řády, můžete použít vyhledávací nástroj v horní části této stránky nebo vyhledat prostřednictvím naší služby vlakových jízdenek China Highlights .

Jízdní řády vysokorychlostních vlaků z Jinanu do Hangzhou

(Aktualizováno 30. dubna 2020)

Číslo vlaku Odchod Příchod Doba trvání
G61 07:06 11:25 4 h 19 min
G31 12:24 15:35 3 h 11 min
G419 15:38 20:13 4 h 35 min
G37 18:03 22:07 4 h 4 min

Jízdenky na vysokorychlostní vlak z Hangzhou do Jinan

Business třída První třída Druhá třída
1 211,5–1 482 JPY (173–211 USD) 646–790,5 JPY (92–113 USD) 383,5–473,5 JPY (55–68 $)

Normální rychlost vlaků Hangzhou–Jinan

Rychlá fakta

  • Terminály: Nádraží Hangzhou / Nádraží Hangzhou Východ, Nádraží Jinan
  • Doba trvání: 13½–18½ hodiny
  • Hlavní zastávky: Šanghaj, Suzhou, Wuxi, Nanjing, Xuzhou

Jízdní řády normálních vlaků z Hangzhou do Jinan

(Aktualizováno 30. dubna 2020)

Číslo vlaku Odchod Příchod Doba trvání
K48 13:37 07:50 + 1 18 h 13 min
K336 18:30 09:51 + 1 15 h 21 min
K102 19:22 09:16 + 1 13 h 54 min
T136 20:25 10:14 13 h 49 min

Poznámka: Jízdní řád je pouze pro vaši informaci. Pokud chcete aktuální jízdní řády, můžete použít vyhledávací nástroj v horní části této stránky nebo vyhledat prostřednictvím naší služby vlakových jízdenek China Highlights .

+1 znamená, že dorazíte druhý den.

Jízdní řády vlaků normální rychlosti z Jinan do Hangzhou

(Aktualizováno 30. dubna 2020)

Číslo vlaku Odchod Příchod Doba trvání
K101 05:31 20:24 14 h 53 min
K335 16:52 06:58 + 1 14 h 6 min
K47 17:08 09:10 + 1 16 h 2 min
T135 17:35 08:18 + 1 14 h 43 min

Ceny jízdenek na vlak normální rychlosti z Hangzhou do Jinan

Soft Sleeper Hard Sleeper Pevné sedadlo
372,5–398,5 JPY (59–63 USD) 238,5–254,5 JPY (38–40 USD) 138,5–148,5 JPY (20–21 USD)

Tip na cesty

Doporučujeme zvážit jízdu vysokorychlostním vlakem, protože doba jízdy jedním z nich je kratší než 6 hodin.

Informace o stanici

Vlakové nádraží Hangzhou East je asi 9 kilometrů (6 mil) od West Lake. Můžete jet metrem linky 1 ze stanice do West Lake.